Telefon  &   WhatsApp  0 (850) 305 27 25

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Çünkü Sitemia en kolay, en basit ve en hızlı internet sitesi oluşturma servisidir. Kodlama veya tasarım becerinizin olmasına gerek yok. Sadece içeriğinizi yükleyin ve piyasada bulunan tüm cihazlara tamamen uyarlanmış, tasarlanmış internet sitesi edinin.

Ürünümüz hiçbir ücret ödemeden tüm özellikleri ile deneyebilirsiniz. Kurumsal site kurarsanız tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bir paketimiz mevcut. Tüm masraflar dahil; e-ticaret sitesi için aylık ödemede 49 TL, kurumsal site için aylık ödemede 19 TL gibi düşük bir ücret ödeyerek sitenizi kurabilirsiniz. Neden bekliyorsunuz? Şimdi internet sitenizi kurun.

Arama motorları tarafından dizine eklenemeyen bir internet sitesi tam anlamıyla işe yaramaz. Bu nedenle Sitemia ile kuracağınız internet siteniz, Google dahil olmak üzere tüm arama motorlarında görünmenizi sağlayacak şekilde çalışır. Bu Sitemia’nın en büyük avantajlarımızdan biridir.

Sitemia ile site kurarken, sitenizin ismini kendiniz belirlersiniz. Eğer sitenize bir alan adı bağlamadıysanız, sitenizin linki siteisminiz.sitemia.com şeklinde olacaktır.Bu alt alan adı sitemia tarafından size tamamen ücretsiz olarak sunulur. Ayrıca site linkinizi internet sitenizin yönetim panelinde kolayca bulunabilir.

Sitemia ücretsiz internet sitesi oluşturucusuyla, otomatik olarak Sitemia tarafından sağlanan ücretsiz bir alt alanın tadını çıkarabilirsiniz. Sitemia ayrıca, sitenize özel alan adı bağlamanıza da olanak tanır. Bunun için yönetim panelinizde bulunan özel alan adı kullanmak istiyorum seçeneğine tıklayarak alan adınızı yönlendirebilirsiniz.

Sitemia.com üyeliğiniz ile tek bir hesap altında en fazla 6 adet internet sitesi oluşturabilir ve hepsini tek bir yönetici kullanıcı adıyla yönetebilirsiniz.

Sitemia ücretsiz internet sitesi oluşturucu, herkese uygun olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir tasarım becerisine sahip olmanıza veya herhangi bir tasarım yazılımı satın almanıza gerek yoktur. İnternet sitesi oluşturucumuz, sadece birkaç dakika içinde tamamen profesyonel bir internet sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan çeşitli hazır şablonlar ve düzenler sunar. Yapmanız gereken şey içeriğinizi yüklemek ve sunulan araçlardan her bir araç için uygun modeli seçmek. Tüm stiller ve düzenler her zaman kolayca değiştirilebilir.

Bunu yapmak çok kolay. Bunun için endişelenmenize gerek yok çünkü bunu sizin için çoktan yaptık. Her Sitemia internet sitesi akıllı telefonlara ve tabletlere otomatik olarak ayarlanır. İşletmenizi herhangi bir cihazda mükemmel görünmesini sağlamak için şimdi bir internet sitesi oluşturun.

Kesinlikle! Sihirbazımız, internet sitenizi yayınlandıktan sonra, herhangi bir zamanda ve dünyanın herhangi bir yerinden yönetmenizi ve güncellemenizi sağlar.

2 dakikada sitenizi ücretsiz açıp kullanmaya başlayın.

Kredi kartı bilginiz bizi ilgilendirmiyor!