Telefon  &   WhatsApp  0 (850) 305 27 25

Sitemia Ortak Pos

Sitemia ile e-ticaret sitenizi kurduğunuzda herhangi başvuru veya evrak gönderimi yapmadan, tek tuşla güvenli ortak posunuzu kurarak, anında 9 bankanın sanal posu ile taksitli veya tek çekim satış yapabilirsiniz.

İster Instagram üzerinden satış yapıyor olun, ister pazaryerlerinde satış yapıyor olun, kendi e-ticaret sitenizi kurarak anında müşterilerinizden kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

Başvuru yok, Evrak yok!

#InstaShop hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hemen Ücretsiz Başla

Özellik ve Fiyatlandırma

SATICILAR İÇİN;

Tek tuşla, herhangi bir başvuru yapmadan ve beklemeden, yıllık üyelik aidatı ödemeden müşterilerinizden taksitli veya tek çekim olarak kredi kartı ile ödeme alablirsiniz.

ALICILAR İÇİN;

Güvenli Ödeme altyapımız ile müşterileriniz gönül rahatlığı ile sitenizden alışveriş yapabilirler.

Müşterileriniz kapıda ödemeye nazaran taksitli ödeme yapabildikleri için kredi kartı ile ödeme yapmaya daha yakın olabilirler ve taksitli satış imkanı ile diledikleri ürünleri güvenle satın alabilirler.

Sitemia Ortak Pos

İster bireysel, ister kurumsal üyelik
İster bireysel olarak satış yapın ya da bir işletme sahibi olun, Sitemia’ya üye olmak ve satış yapmaya başlamak çok kolay.

Geniş ödeme seçenekleri
Müşterilerinizden kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alabilirsiniz. Ödeme almaya başlamak için ürününüzü satışa çıkartmanız yeterli.

Ödemeler banka hesabınızda
Her hafta Çarşamba-Salı günleri arasında tamamlanan siparişler için aldığınız ödemeleriniz toplanır ve takip eden 21. iş günü hesabınıza otomatik havale yapılır.

Taksit imkanı
Sitemia ile Türkiye'deki kredi kartlarına sahip müşterilerinize taksit imkanı sunabilirsiniz. Müşterileriniz 12 taksite kadar ödeme yapabilirken, siz tahsilatınızı tek seferde alırsınız.

- Gizli Ücret Yok
- Yıllık Aidat Yok
- Ek Masraf Yok

İşlem Başına
%5 Komisyon

- Taksitli işlemler ek ücretlere tabidir.
- Belirtilen ücretlerde KDV hariçtir.

2 dakikada sitenizi ücretsiz açıp kullanmaya başlayın.

Kredi kartı bilginiz bizi ilgilendirmiyor!