Neden Sitemia’yı Tercih Etmeliyim?

Ne Avantajları Var?

Sitemia; kullanıcıların herhangi bir teknik bilgi ve ya desteğe ihtiyaç duymadan, kendi e-ticaret sitelerini kurmasını sağlayan, aylık abonelikli, en hesaplı e-ticaret platformudur.

Gelişen e-ticaret pazarı içerisinde girişimciler fazla yatırım maliyeti üstlenmeden ve uzun dönem bağlayıcılık koşulu olmadan e-ticaret sitelerini kurmak ve ürünlerini niş pazar yerine ulusal veya uluslarası pazara satmayı denemek için kolay ve her bütçeye uygun bir e-ticaret çözümü aramaktadır.

İşte bu çözüm noktasında Sitemia; anında kurulum ve e-ticaret’e geçiş aşamasındaki en ucuz maliyet avantajları ile rakiplerine göre bir adım önde yer alıyor.

Sitemia ile E-Ticaret’e başlamak dakikalar içinde mümkün. Üstelik herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız da yok. Sanal Pos ile kredi kartları ile taksitli satış yapabilirsiniz ve ya kapıda ödeme ve havale/EFT seçenekleri ile ödeme alabilirsiniz.

Entegre fatura, kargo ve yabancı para birimleri ile ödeme alma özellikleri ile işinizi büyütebilir, tüm Dünya’ya satış yapabilirsiniz.

Sitemia’yı rakiplerinden ayıran en önemli temel özelliği, e-ticarete yeni başlayacak kullanıcılar için herhangi bir taahhüt istememesidir.

Sitemia ile sitenizi kurduktan sadece sonra kullandığınız ayın faturasını ödersiniz

(49 TL/AY). Bu fiyatı ödemek için sizden her hangi bir yıllık vb taahhüt veya söz istenmemektedir.

Ayrıca Sitemiamüşterilerine tam entegre bir çzöüm sunmaktadır. E-Ticaret yaparken ihtiyacınız olan tüm altyapı ödeyeceğiniz aylık tutara dahildir ve kesinlikle gizli masraf bulunmamaktadır.

Siz de bugün hayallerinize doğru bir adım atın ve kendi sanal mağazanızı kurarak satışa başlayın.